096-57-56-500

Замовити зворотній дзвінок

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ВІННИЦЯ РІДКИМ АКРИЛОМ

Нова ванна

за 3 години

Термін експлуатації 15-20 років!

Заключаємо Договір!

Гарантія 5 років!

Наші переваги

Способи реставрації ванни

Емалювання ванни акрилом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наливна ванна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Замовте послугу реставрації ванни наливним акрилом

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті

Ми оформляємо замовлення і уточнюємо час

Майстер прибуде до вас в призначений час

Виконання роботи та оплата

Через 48 годин можете користуватися новою ванною

ВАРТІСТЬ РОБІТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН

Довжина ванни Наливна ванна Емалювання акрилом
1.2 м 1500 грн 800 грн
1.5 м 1700 грн 900 грн
1.7 м 1800 грн 950 грн
1.8 м 1900 грн 1000 грн

НАЛИВНИЙ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ

Фото Опис Ціна
Наливной акрил
Не хочете переплачувати за роботу майстра? Відреставруйте ванну власноруч! А ми навчимо як це зробити правильно та якісно!
1200 грн

Супутні послуги

Опис Ціна
Сантехнічні роботи будь-якої складності договірна

Реставрація ванн наливним акрилом ВІННИЦЯ

Тепер і жителі Вінниці можуть скористатися такою необхідною послугою як реставрація ванн. З нашого досвіду можемо сказати, що багато хто не поспішають викидати чавунні ванни ще радянського зразка. Це цілком виправдано, адже такі ванни міцні і довго служать. Єдине, що страждає - їх зовнішній вигляд. Якраз з цим може допомогти реставрація - Ви отримаєте практично нову ванну без істотних грошових витрат.

Кожному господарю приємно, коли його ванна кімната - затишна, і дозволяє повністю розслабитися і відновитися після важкого дня. Але, який би ремонт Ви не зробили, ванна, що втратила вигляд, здатна зруйнувати всю ту гармонію, до якої Ви прагнете. Шорстка і потріскана поверхня не може викликати жодних інших емоції, крім роздратування і негативу. Відреставрована ж - здатна подарувати масу позитивних вражень господарям.

Ми пропонуємо два способи поновлення емалі Вашої ванни. Метод емалювання акрилом широко поширений, проводиться без трудомістких монтажних робіт, а значить, все проходить досить швидко. Спочатку ванну очищають від забруднень, потім покривають тонким шаром акрилу з допомогою валика – це і є процес емалювання. Даний метод доступний широкому колу споживачів, тому як вимагає всього лише наявності у майстра пензля або валика, а також досвіду роботи з подібними об'єктами. Повторне емалювання можна робити неодноразово.

Ще один, більш «сучасний» метод, - так звана «наливна ванна». У ньому використовується той самий рідкий акрил. Його рівномірно наливають поверх старої емалі. Висохлий і затверділий акрил являє собою ідеально рівну поверхню. З його допомогою можна «оновити» як металеву, так і чавунну ванну. При цьому можна вибрати будь-який відтінок покриття.

Товщина нового акрилового покриття – від 2 до 6 мм. А значить, Ви не втратите в об’ємі. Термін служби Вашої старої ванни може продовжитися на цілих 15-20 років. Доглядати за акриловою поверхнею - одне задоволення. Звичайне рідке мило допоможе підтримувати чистоту і колір покриття. Краще збереження температури води в ванній, екологічні матеріали, швидке проведення реставрації без запаху та пилу, ударостійкість і економія на покупці нової ванни - гідні аргументи «за» оновлення ванни акрилом!

Приклади І ВІДГУКИ