096-57-56-500

Замовити зворотній дзвінок

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ІВАНО-ФРАНКІВСЬК РІДКИМ АКРИЛОМ

Нова ванна

за 3 години

Термін експлуатації 15-20 років!

Заключаємо Договір!

Гарантія 5 років!

Наші переваги

Способи реставрації ванни

Емалювання ванни акрилом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наливна ванна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Замовте послугу реставрації ванни наливним акрилом

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті

Ми оформляємо замовлення і уточнюємо час

Майстер прибуде до вас в призначений час

Виконання роботи та оплата

Через 48 годин можете користуватися новою ванною

ВАРТІСТЬ РОБІТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН

Довжина ванни Наливна ванна Емалювання акрилом
1.2 м 1500 грн 800 грн
1.5 м 1700 грн 900 грн
1.7 м 1800 грн 950 грн
1.8 м 1900 грн 1000 грн

НАЛИВНИЙ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ

Фото Опис Ціна
Наливний акрил
Не хочете переплачувати за роботу майстра? Відреставруйте ванну власноруч! А ми навчимо як це зробити правильно та якісно!
1200 грн

Супутні послуги

Опис Ціна
Сантехнічні роботи будь-якої складності договірна

Реставрація ванн наливним акрилом Івано-Франківськ

Покупка нової ванни - це не тільки труднощі у виборі, це також сильний удар по бюджету, зрозуміло, якщо ви хочете хорошу ванну. Так, на сьогоднішній день в магазинах і торгових точках представлено безліч різновидів ванн, якого тільки кольору і типи не зустрічаються серед них. Вибір дуже і дуже широкий, але далеко не кожна представлена ​​модель досить якісна і довговічна. Як би там не було, але реставрація ванни є набагато вигіднішим і доцільнішим рішенням, адже так Ви не тільки зовні відновите колишню ванну, але і додасте їй надійності. Реставрація ванн в Івано-Франківську відбувається швидко та якісно, Вам варто лише оформити замовлення і вже незабаром чекайте майстрів. Ми працюємо не тільки безпосередньо в межах міста, але і у всіх районах.

Процес реставрації старих ванн відбувається за короткий час, без пилу і неприємного запаху. Ми не доставимо Вам ніяких незручностей. Стара чавунна ванна всього за кілька годин перетвориться в сучасну і зручну ємність для купання. Щодня все більша кількість людей переконуються в високій якості реставрації старих ванн нашими фахівцями. Наша бригада майстрів завжди готова надати вам допомогу, відреставрувавши ванну. Великий спектр послуг, довгі роки практики і справжній професіоналізм - ось, що пропонуємо Вам ми.

Реставрація ванни - це перш за все відновлення емалі за допомогою різних способів та матеріалів. Такий матеріал для реставрації як акрил на сьогоднішній день є найбільш популярним для здійснення даної процедури. Зокрема акрил використовують для чавунних або сталевих ванн. Безліч плюсів роблять цей матеріал дуже і дуже затребуваним. Адже акрил не має яскраво вираженого запаху, як безпосередньо при реставрації, так і в подальшому. Застосування акрилу теж досить поширене й надійне. Робити реставрацію ванни методом наливної ванни найбільш швидко, так як акрил легко розтікається по поверхні, заповнюючи кожну щілину і робить ванну гладкою. Існує два способи, якими можна наносити акрил на поверхню ванни: за допомогою валика – метод «емалювання», або просто наливаючи суміш – метод «наливна ванна».

Плюс наливного покриття в тому, що воно товстим шаром лягає на поверхню ванни, роблячи її міцнішою. Реставрація чавунної ванни рідким акрилом - це також відмінне естетичне рішення, адже цей метод покриття зробить зовнішній вигляд ванної красивішим, в деяких випадках це є вагомою перевагою перед звичайним емалюванням ванни акрилом. Реставрація ванн наливним акрилом - це поєднання хорошої якості і прийнятної ціни.

Емалювання ванни акрилом є більш бюджетним варіантом, так як вартість цього матеріалу нижча, ніж наливна ванна. Популярність емалі на сьогоднішній день стала нижчою, люди все більше прагнуть зробити ванну не тільки захищеною від різного роду корозії, але і красивою.

Акрил забезпечує довговічність і відмінно захищає поверхню від іржі, в цьому сенсі він досить ефективний. Наносити акрил на ванну - справа кількох годин, довіртеся нашим професіоналам! За невеликий відрізок часу акрил висихає і вже незабаром Ви зможете ніжитися в теплій воді, не турбуючись про неприємний запах покриття або про те, що після водних процедур необхідно перевірити ванну на наявність іржі. Тому не зволікайте, а замовляйте реставрацію ванни в своєму місті прямо зараз!

Приклади І ВІДГУКИ