096-57-56-500

Замовити зворотній дзвінок

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛУЦЬК РІДКИМ АКРИЛОМ

Нова ванна

за 3 години

Термін експлуатації 15-20 років!

Заключаємо Договір!

Гарантія 5 років!

Наші переваги

Способи реставрації ванни

Емалювання ванни акрилом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наливна ванна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Замовте послугу реставрації ванни наливним акрилом

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті

Ми оформляємо замовлення і уточнюємо час

Майстер прибуде до вас в призначений час

Виконання роботи та оплата

Через 48 годин можете користуватися новою ванною

ВАРТІСТЬ РОБІТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН

Довжина ванни Наливна ванна Емалювання акрилом
1.2 м 1500 грн 800 грн
1.5 м 1700 грн 900 грн
1.7 м 1800 грн 950 грн
1.8 м 1900 грн 1000 грн

НАЛИВНИЙ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ

Фото Опис Ціна
Наливний акрил
Не хочете переплачувати за роботу майстра? Відреставруйте ванну власноруч! А ми навчимо як це зробити правильно та якісно!
1200 грн

Супутні послуги

Опис Ціна
Сантехнічні роботи будь-якої складності договірна

Реставрація ванн наливним акрилом ЛУЦЬК

Реставрація ванни - хороший спосіб продовжити життя ванни на 10-15 років і уникнути зайвих витрат. Розмірковуючи про покупку нової ванни, слід задуматися не тільки про вартість самої ванни, а й про додаткові витрати і незручності, які часто виникають при заміні ванни - це демонтаж / монтаж сантехніки, винос старої, доставка нової ванни, злам і відновлення дверного косяка в ванній кімнаті. Таким чином, вартість нової ванни цілком може зрости в 2-3 рази.

Реставрація покриття ванни - значно зручніший, надійний і перевірений спосіб. Після такого ремонту ванни Ви отримуєте ту ж саму ванну, тільки нову, за значно менші гроші і зі значно меншими незручностями. Наші майстри працюють у всіх районах Луцьку і області.

Ми пропонуємо 2 способи реставрації ванни:

- Наливна ванна;
- Емалювання акрилом.

Емалювання ванн - це найдешевший і простий спосіб реставрації ванни. Це покриття акрилом, який наносять валиком, попередньо підготувавши ванну: спочатку проводять механічну абразивну зачистку і знежирюють поверхню ванни. У цьому способі є свої плюси - ванну не треба демонтувати, не треба від'єднувати злив, кахель навколо ванни і водоізолююча вставка між ванною і стіною абсолютно не перешкоджає процесу. Без сумніву, реставрація ванни акрилом буде значно дешевшим варіантом, ніж покупка нової. Але такий спосіб має і свої недоліки. Одним із них є недовговічність покриття, служить воно 3-4 роки, а гарантія від фірми видається на 1 рік. Емальоване акрилове покриття тонке, його товщина близько 2мм, тому воно вразливе до ударів та швидко зношується.

Реставрація ванни акрилом своїми руками можлива, в нас Ви можете придбати акрил та відновити ванну самостійно. Але не все так просто як здається, є і свої тонкощі і краще не ризикувати. Адже акрил не просто наноситься поверх старої емалі, а він повинен наноситися тільки на добре підготовлену знежирену і рівну поверхню, в іншому випадку емаль не буде триматися. Від того наскільки гладкою буде поверхню, залежить довговічність емалі. Тому надійніший і простіший спосіб - звернутися до фахівців, які зроблять все якісно та нададуть гарантію на виконану роботу.

Реставрація ванни методом Наливна ванна

Наливний акрил - це зручний та доступний метод оновлення ванни! Акрил ударостійкий і зносостійкий! Підготовка старої поверхні ванни до реставрації методом наливу така ж сама як і при емалюванні. Акрил наносять на поверхню ванни наливаючи його на бортики і поступово опускаючись до дна ванни і вирівнюють матеріал шпателем. Він повільно стікає на дно ванни, утворюючи рівномірний і блискучий та білосніжний шар. Рідкий акрил заповнює всі нерівності, сколи та вигини на поверхні ванни. Завдяки цьому способу можна створити рівне покриття, товщиною близько 6мм, яке після висихання надасть вигляду нової ванни. Користуватися ванною можна через 2 доби після завершення реставрації.

Реставрація ванни – це найкращий спосіб заощадити з розумом. У нас можлива реставрація ванн в Луцьку, у всіх районах, а також передмістях. Працюють в нашому колективі тільки професіонали своєї справи, які не один раз займалися відновленням ванн і роблять це настільки добре, що заслуговують усіляких похвал з боку клієнтів, досить заглянути на сторінку реставрація ванн - відгуки та переконатися в цьому. З нашою допомогою відбувається реставрація чавунних та металевих ванн. Весь процес буде проходити в приємній для господарів обстановці, без запаху та пилу. Після проведеної нами реставрації залишиться тільки чиста ванна кімната і ванна з ідеально рівним покриттям.

Приклади І ВІДГУКИ