096-57-56-500

Замовити зворотній дзвінок

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ РІДКИМ АКРИЛОМ

Нова ванна

за 3 години

Термін експлуатації 15-20 років!

Заключаємо Договір!

Гарантія 5 років!

Наші переваги

Способи реставрації ванни у Львові

Емалювання ванни акрилом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наливна ванна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Замовте послугу реставрації ванни наливним акрилом

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті

Ми оформляємо замовлення і уточнюємо час

Майстер прибуде до вас в призначений час

Виконання роботи та оплата

Через 48 годин можете користуватися новою ванною

Реставрація ванн Львів ціна

Довжина ванни Наливна ванна Емалювання акрилом
1.2 м від 1500 грн.  від 1200 грн.
1.5 м від 1500 грн.  від 1200 грн.
1.7 м від 1500 грн.  від 1200 грн.
1.8 м від 1500 грн.  від 1200 грн.

НАЛИВНИЙ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ

Фото Опис Ціна
Наливний акрил
Не хочете переплачувати за роботу майстра? Відреставруйте ванну власноруч! А ми навчимо як це зробити правильно та якісно!
1200 грн

Супутні послуги

Опис Ціна
Сантехнічні роботи будь-якої складності
Усунення сколів на ванні
Підключення пральної машинки
Заміна змішувачів
Заміна розеток, виклик електрика
Циклювання паркету/парктеної дошки
від 150 грн.
від 250 грн.
250 грн.
від 150 грн.
від 150 грн.
Договірна

Реставрація ванн наливним акрилом Львів

Все більшої популярності набуває матеріал для відновлення і реставрації емалі ванни «Рідкий Акрил». Відповідно збільшується і попит на саму послугу реставрації ванни. Ця технологія дозволяє перетворити Вашу стару ванну на білосніжну і нову ванну, яка матиме вигляд виробу з магазину. Після затвердіння матеріалу Ваша ванна стає як нова! Матеріал отримав широку популярність завдяки високій стійкості до старіння, відсутності мікропористої структури, низьку теплопровідність, стійкий до бактерій, механічних і хімічних впливів. Термін служби акрилового покриття 15-20 років при дотриманні умов експлуатації. Акрилова ванна проста в догляді і дуже красива, миється будь-яким мильно-пінним розчином, поверхня гладенька. А вартість в 2 рази дешевша, ніж при покупці нової ванни! Якщо ваша ванна потребує ремонту, професіонали рекомендують, як найпрогресивніший метод, використовувати наливний акрил для реставрації ванни.

Основні характеристики матеріалу:
- Рідкий Акрил термостійкий;
- Екологічно безпечний;
- Миється звичайним милом;
- Не жовтіє з часом.

Рідкий Акрил утворює стійкий до зовнішніх впливів шар, який сяє білизною, і Ваша ванна прослужить вам ще багато років! Тепер і в реставрація ванн Львів кожен бажаючий може замовити собі послугу відновлення емалі ванни, на кожну роботу ми даємо гарантію. Ми працюємо за договором. Окрім доступної ціни, реставрація ванни має цілий ряд переваг перед покупкою нової ванни:

1. Реставрація відбувається без демонтажу ванн у Вас вдома.
2. Наливний акрил не токсичний та не має запаху.
3. Рідкий акрил має здатність до самовирівнювання, тому при нанесені він заповнює навіть глибокі сколи, а після висохання поверхня ванни стає гладенькою та білосніжною.
4. Відреставрувавши ванну наливним акрилом Ви забудете про іржу та жовтизну на ванній, та без проблем зможете користуватися новою ванною ще 15-20 років.

На даний момент технологія реставрації ванн рідким акрилом є найпоширенішою. Крім реставрації ванн акрилом на ринку є ще метод емалювання акрилом. Він полягає в нанесенні рідкого акрилу на дно ванни та розподілені акрилу валиком по всій поверхні ванни. Термін експлуатації ванни після емалювання складе 3-4 роки. А гарантійний термін на емальоване покриття – 1 рік. Який метод реставрації ванни вибрати вирішуйте самі, але ми наполегливо рекомендуємо реставрувати ванну методом «Наливна ванна»!

Звертаємо вашу увагу на те, що наша компанія займається продажем рідкого акрилу для самостійної реставрації ванн! Якщо ж Ви впевнені у власних силах та вирішили не переплачувати, то Ви можете придбати акрил та від реставрувати ванну самостійно. Нічого складного в цьому немає! Ми допоможемо Вам заощадити Ваш сімейний бюджет та створити комфорт у вашій ванній кімнаті. Наша компанія працює на ринку вже понад 7 років. За цей період ми від реставрували тисячі ванн. Ми працюємо для Вас 6 днів на тиждень, виконуємо роботу вчасно та якісно, а відгуки наших клієнтів - підтвердження цьому!

Реставрація ванн Львів відгуки