096-57-56-500

Замовити зворотній дзвінок

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РІДКИМ АКРИЛОМ

Нова ванна

за 3 години

Термін експлуатації 15-20 років!

Заключаємо Договір!

Гарантія 5 років!

Наші переваги

Способи реставрації ванни

Емалювання ванни акрилом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наливна ванна

ДЕТАЛЬНІШЕ

Замовте послугу реставрації ванни наливним акрилом

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті

Ми оформляємо замовлення і уточнюємо час

Майстер прибуде до вас в призначений час

Виконання роботи та оплата

Через 48 годин можете користуватися новою ванною

ВАРТІСТЬ РОБІТ ПО РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН

Довжина ванни Наливна ванна Емалювання акрилом
1.2 м 1500 грн 800 грн
1.5 м 1700 грн 900 грн
1.7 м 1800 грн 950 грн
1.8 м 1900 грн 1000 грн

НАЛИВНИЙ АКРИЛ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ

Фото Опис Ціна
Наливний акрил
Не хочете переплачувати за роботу майстра? Відреставруйте ванну власноруч! А ми навчимо як це зробити правильно та якісно!
1200 грн

Супутні послуги

Опис Ціна
Сантехнічні роботи будь-якої складності договірна

Реставрація ванн наливним акрилом Хмельницький

Реставрація ванн наливним акрилом - цей спосіб з'явився на ринку послуг порівняно недавно. Був розроблений новий матеріал - рідкий акрил. На відміну від емалі для ванн і басейнів він має іншу структуру та властивості. І метод нанесення змінився. Замість звичайної малярської кисті тут використовується метод наливу. Тобто майстер просто наливає акрил на поверхню ванни. Починається робота з найвищої точки - бортиків. Коли пройдено повне коло, майстер направляє струмінь матеріалу нижче, а пройшовши ще одне коло. повторює ту ж роботу ще нижче і так до самого дна ванни. Потім майстер, за допомогою кисті або шпателя, вирівнює матеріал. Хочу застерегти при підготовці до роботи при цьому методі необхідно зняти обв'язку (злив - перелив). А під ванну, на місці з-під зливного отвору поставити ємність, наприклад стару каструлю, туди будуть стікати надлишки матеріалу. При цьому способі матеріал наноситься в один шар. Товщина такого покриття на дні ванни буде досягати 6мм, а на стінках до 4мм. Інший спосіб реставрації – емалювання акрилом, відбувається наступним чином: на дно ванни наливають акрил і роз приділяють його по всій площі ванни з використанням валика. Товщина такої поверхні в 2 рази тонша від покриття наливної ванни, а гарантія дається на 1 рік. Проте, при правильній експлуатації виробу таке покриття може прослужити Вам до 4 років. Також Ви можете придбати в нас акрил та від реставрувати ванну самостійно. Це додасть Вам клопоту, проте допоможе заощадити гроші на роботі майстра.

Побачити роботу майстра можна двома способами: Або викликати його до себе додому для роботи, або подивитися відео в інтернеті. Свою роботу майстер починає з зовнішнього огляду ванни. Він виявляє механічні пошкодження - пробоїни і тріщини. Потім відбувається механічна обробка ванни з дрилем, хімічна обробка з содою та нанесення акрилу на підготовлену поверхню ванни.

Ми працюємо лише з найякіснішими матеріалами та надаємо гарантію, яка підтверджена договором. В нас Ви можете замовити реставрацію ванни в Хмельницькому та отримати безкоштовну консультацію нашого менеджера. Наші майстри працюють по всій Хмельницькій області, за виклик та виїзд майстра за межі міста є безкоштовним!

Приклади І ВІДГУКИ